نمایش اطلاعات جوملا فقط برای کاربران مهمان

نمایش اطلاعات جوملا فقط برای کاربران مهمان

نمایش اطلاعات جوملا فقط برای کاربران میهمان سایت جوملایی

در این آموزش قصد داریم آموزش ایجاد یک سطح دسترسی جدید در سایت جوملایی خود را به استناد از جوملا جهانی برای استفاده کاربران عزیز قرار دهیم. با استفاده از این آموزش شما میتوانید یک سطح دسترسی جدید در سایت خود تعریف کنید تا بتوانید برخی از اطلاعات سایت خود مانند ماژولها و منوها را فقط برای کاربران میهمان سایت خود نمایش دهید و پس از ورود کاربران به سایت ماژول و یا منوی مورد نظر شما دیگر نمایش داده نشود. آموزش ایجاد این سطح دسترسی جوملا در سه مرحله به شکل زیر انجام میشود:

1- ایجاد گروه کاربری جدید: برای اینکار به مدیریت کاربران رفته و یک گروه کاربری جدید با عنوان مهمان ایجاد کنید و گروه پدر آن را public انتخاب کنید.

آموزش ایجاد گروه کاربری جدید در جوملا

2- ایجاد سطح دسترسی جدید: برای اینکار در مدیریت کاربران جوملا به قسمت ایجاد سطح دسترسی جدید رفته و یک سطح دسترسی جدید با نام مهمان ایجاد کنید و گروه کاربری را که دارای این سطح دسترسی است مهمان انتخاب کنید.

آموزش ایجاد سطح دسترسی جدید در جوملا

3- در این قسمت در مدیریت کاربران جوملا روی آیکون انتخابها کلیک کرده و در تنظیمات کاربران در تب کامپوننت گروه کاربری کاربران مهمان را روی مهمان قرار دهید.

آموزش تنظیمات کاربران جوملا


اکنون گروه کاربری که ایجاد کرده ایم آماده استفاده است برای مثال شما میخواهید منویی بسازید که فقط کاربران مهمان که از سایت شما بازدید میکنند آن منو را مشاهده کنند کافیست اکنون موقع ایجاد منوی مربوطه سطح دسترسی آن را روی مهمان قرار دهید در اینصورت فقط کاربران مهمان منوی شما را مشاهده خواهند کرد و پس از مورد اعضا به سایت شما منو دیگر مشاهده نخواهد شد.

نمایش منوی جوملا فقط برای کاربران مهمان

آخرین ویرایش در یکشنبه, 11 آبان 1393 ساعت 14:53
نمایش اطلاعات جوملا فقط برای کاربران مهمان - 5.0 out of 5 based on 4 votes

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • نظری یافت نشد

پشتیبانی و تماس

شماره تماس:
09126943664
تلگرام:

@arasjoomla

ایمیل:

arasjoomla@gmail.com

عضویت در خبرنامه

جهت آگاهی از جدیدترین افزونه ها و تخفیفها

ما را دنبال کنید

logo-samandehi