تغییر ماژول جوملا پس از ورود به سایت

تغییر ماژول جوملا پس از ورود به سایت

آموزش تغییر ماژول جوملا پس از ورود کاربران عضو به سایت

در بخش قبلی آموزشهای ارس جوملا نحوه ایجاد سطح دسترسی جدید برای بازدیدکنندگان مهمان و غیر عضو سایت جوملایی را آموزش دادیم که با استفاده از آن میتوانستیم بخشهای مختلفی از سایت خود مانند ماژولها و یا منوها را فقط برای کاربران مهمان نمایش دهیم و کاربری که عضو سایت بود پس از ورود دیگر آن اطلاعات را مشاهده نمیکرد. آموزش قبلی را از این قسمت میتوانید مطالعه نمایید: آموزش نمایش اطلاعات جوملا فقط برای کاربران مهمان

در این بخش میخواهیم با استفاده از آموزش قبلی نحوه تغییر ماژولهای جوملا و یا منوها و موراد دیگر را پس از ورود کاربران به سایت آموزش دهیم. به عنوان مثال فرض کنید ماژول ورود به سایت را با عنوان ورود در سایت قرار داده اید و قصد دارید پس از ورود کاربر به سایت شما عنوان ماژول به خروج تغییر پیدا کند. برای اینکار کافی هست ابتدا ماژول ورود جوملا را با عنوان ورود در سایت خود منتشر کرد و سطح دسترسی آن را طبق اموزش قبلی روی مهمان قرار دهیم سپس از ماژول خود یک کپی گرفته و عنوان آن را به خروج تغییر میدهیم و اینبار سطح دسترسی آن را روی اعضا قرار میدهیم که در تصاویر زیر هم مشخص کردیم.

تنظیمات ماژول جوملا برای کاربران میهمان

آموزش تنظیم ماژول جوملا برای کاربران مهمان

تنظیم ماژول جوملا برای کاربران عضو

آموزش تنظیم ماژول جوملا برای کاربران عضو

از این آموزش برای موارد مختلفی جهت نمایش اطلاعات مختلف به کاربران میهمان و کاربران عضو سایت جوملایی میتوان استفاده کرد که امیدواریم بازدیدکنندگان محترم ارس جوملا استفاده لازم را از این آموزش کرده باشند.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 14 آبان 1393 ساعت 18:05
تغییر ماژول جوملا پس از ورود به سایت - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars
  • نظری یافت نشد

پشتیبانی و تماس

شماره تماس:
09126943664
تلگرام:

@arasjoomla

ایمیل:

arasjoomla@gmail.com

عضویت در خبرنامه

جهت آگاهی از جدیدترین افزونه ها و تخفیفها

ما را دنبال کنید

logo-samandehi