جهت تهیه آخرین نسخه کامپونت k2 شمسی یعنی نسخه 2.9 به این لینک مراجعه نمایید

چاپ کردن این صفحه

دانلود کامپوننت k2 شمسی نسخه 2.8

دانلود کامپوننت k2 شمسی نسخه 2.8

کاملترین نسخه شمسی کامپوننت k2 نسخه 2.8 با قابلیت پشتیبانی از تقویم آرشیو روزانه

طبق روال گذشته و با انتشار نسخه جدید کامپوننت k2 ورژن 2.8 با توجه به تجربه های بسیار موفقی که در زمینه شمسی سازی تقویم کامپوننت k2 داشتیم با انتشار نسخه جدید این کامپوننت و با درخواستهای بسیار زیادی که از سوی کاربران عزیز داشتیم که قبلا از نسخه های شمسی کامپوننت k2 اختصاصی افزونه نویسی ارس جوملا استفاده کرده بودند اینبار هم این کامپوننت بسیار پرکاربرد جوملا را که جزو محبوبترین کامپوننتهای جوملا نیز هست به شکل کاملتری شمسی کرده ایم و یکسری بخشها رو هم از جمله بخش تقویم آرشیو شمسی این کامپوننت را هم شمسی کرده ایم که برای استفاده در اختیار دوستان عزیز قرار میگرید.

توضیحات کامل

یکی از مهمترین نیازهای هر وبسایتی دارا بودن یک بخش قدرتمند برای درج و ارسال مطالب و مدیریت کامل آنها میباشد. که یکی از ابزارهای قدرتمند و محبوبی که در سیستم مدیریت محتوای جوملا برای اینکار وجود دارد کامپوننت محبوب و قدرتمند k2 هست که قبلا با مشکلاتی که تاریخ این کامپوننت داشت استفاده از آن در وبسایتهای فارسی زبان با مشکلاتی مواجه بود که ما در افزونه نویسی ارس جوملا مشکل تقویم درج مطالب را در نسخه های مختلف کامپوننت k2 رفع کرده بودیم که اکنون نسخه نهایی و جدید کامپوننت k2 یعنی نسخه 2.8 را هم بطور کامل شمسی کرده ایم که یکسری از بخشهای این کامپوننت را هم برای اولیت بار و اختصاصی افزونه نویسی ارس جوملا شمسی و در اختیار کاربران محترم قرار میدهیم. نسخه 2.8 تغییرات بسیاری هم در بخش مدیریت و هم در بخش کاربری داشته است که از جمله میتوان به بهینه سازی کامل برای استفاده در php 7 و نسخه های جدید جوملا از 3.7 به بعد اشاره کرد و برای مشاهده توضیحات کامل این تغییرات میتوانید به وبسایت سازنده از طریق این لینک مراجعه نمایید. روی این نسخه از کامپوننت بخش تقویم آرشیو روزانه مطالب را هم برای اولین بار شمسی کرده ایم که میتوانید از بخش ماژولهای کامپوننت فعال نمایید.

 

امکانات

 • تقویم شمسی درج مطالب از بخش مدیریت
 • تقویم شمسی درج مطالب از بخش کاربری
 • تقویم شمسی ایجاد فیلد اضافی از نوع تاریخ
 • درج زمان دقیق ارسال مطالب با ساعت رسمی ایران
 • شمسی سازی ماژول آرشیو مطالب k2
 • محیط کاری کاملا فارسی
 • سازگار با نسخه های 2.5 و 3.5 و جوملا 3.7
 • رفع برخی از بهم ریختگیهای روی زبان فارسی
 • رفع مشکل هسته ای کامپوننت k2 در بخش جستجو با عنوان در قسمت مدیریت
 • افزودن فونت زیبای BYekan به بخش مدیریت کامپوننت
 • تقویم شمسی ماژول آرشیو روزانه مطالب (اولین بار)

تصاویر دمو

برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید

دموی k2 شمسی ارس جوملا نسخه 2.7 دموی k2 شمسی ارس جوملا نسخه 2.7 دموی k2 شمسی ارس جوملا نسخه 2.7 دموی k2 شمسی ارس جوملا نسخه 2.7

نحوه استفاده

پس از دریافت کامپوننت آنرا از حالت فشرده با رمز ارایه شده خارج و سپس نصب نمایید

دانلود k2 شمسی 2.8

رمز فایل فشرده: www.arasjoomla.ir

15000تومان 11000تومان

اشتراک در تلگرام
دانلود کامپوننت k2 شمسی نسخه 2.8 - 4.8 out of 5 based on 20 votes

آخرین‌ها از saber

موارد مرتبط