جهت تهیه آخرین نسخه کامپونت k2 شمسی یعنی نسخه 2.9 به این لینک مراجعه نمایید

چاپ کردن این صفحه

تغییر مسیر آپلود تصاویر کامپوننت k2

تغییر مسیر آپلود تصاویر کامپوننت k2

تغییر مسیر آپلود و نمایش تصاویر کامپوننت k2 نسخه 2.7.1 شمسی

کامپوننت k2 یکی از قویترین و محبوترین کامپوننتهایی هست که برای سستم مدیریت محتوای جوملا تولید شده است. این کامپوننت دارای امکانات بسیار زیادی بوده که دست مدیران سایت را برای مدیریت مطالب وبسایت بطور کامل باز میگذارد یکی از مهمترین مسایلی که همواره در مورد این افزونه مورد بحث و بررسی بوده مساله مربوط به مسیر تصاویر این کامپوننت بوده که اکنون ما در افزونه نویسی ارس جوملا این مساله را به بهترین شکل حل کرده و روش جدیدی را روی کامپوننت پیاده سازی کرده ایم. که در ادامه میتوانید توضیحات کاملتر را مطالعه و اقدام به دریافت کامپوننت نمایید.

توضیحات کامل

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد در این قسمت از افزونه های منتشر شده افزونه نویسی ارس جوملا ما اقدام به انتشار نسخه ویژه ای از کامپوننت k2 کرده ایم که در آن مسیر تصاویر آیتمهای k2 را تغییر داده ایم. همواره یکی از ضعفهایی که به کامپوننت k2 وارد میشد مساله مسیر تصاویر آن بود ون تصاویر در پوشه media و با نامهای کد شده ذخیره میشدند که برای کار سئو و ایندکس تصاویر در گوگل مسیر درستی نبود اکنون ما این مسیر را به پوشه اصلی تصاویر جوملا یعنی پوشه images تغییر داده ایم که هم نام اصلی تصاویر حفظ میشود و هم با ذخیره تصاویر در پوشه images امکان ایندکس شدن تصاویر در گوگل فراهم میشود که میتواند تاثیر بسیاری در سئوی سایت شما داشته باشد.

نکته: نسخه ای که در اینجا منتشر شده است در حال حاضر آخرین نسخه کامپوننت k2 یعنی 2.7.1 بوده و تاریخ و تقویمهای آن هم کاملا شمسی شده هستند.

نکته: در صورتی که برای مطالب خود از قبل تصویر قرار داده اید در صورت ویرایش مطلب و انتخاب مجدد تصویر، تصویر شما به مسیر جدید منتقل میشود.

امکانات

  • تغییر مسیر آپلود تصاویر از پوشه media به پوشه دلخواه در پوشه images
  • نمایش تصاویر از مسیر جدید در پوشه images
  • فراهم شدن امکان ایندکس تصاویر مطالب k2 در گوگل
  • حفظ نام اصلی تصاویر
  • تقویم کاملا شمسی و جلالی
  • درج زمان دقیق ارسال مطالب با ساعت رسمی ایران
  • محیط کاری کاملا فارسی
  • تقویم شمسی ارسال مطلب از بخش کاربری سایت
  • رفع برخی از بهم ریختگیهای نسخه 2.7.1 روی زبان فارسی
  • کاملا کد باز و بدون محدودیت نصب

تصاویر دمو

تصاویر زیر مربوط به بخش شمسی شده کامپوننت هست برای مشاهده دموی تغییر مسیر تصویر همین مطلب را که در بالای مطلب هست میتونید تست کنید

برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید

دموی k2 شمسی ارس جوملا نسخه 2.7 دموی k2 شمسی ارس جوملا نسخه 2.7 دموی k2 شمسی ارس جوملا نسخه 2.7 دموی k2 شمسی ارس جوملا نسخه 2.7

نحوه استفاده

پس از دریافت کامپوننت آنرا از حالت فشرده با رمز ارایه شده خارج و سپس نصب نمایید

در داخل فایل فشرده یک فایل pdf راهنما + یک فایل متنی وجود دارد که توضیحات کامل درج شده است

دانلود k2 شمسی 2.7.1

رمز فایل فشرده: www.arasjoomla.ir

15000تومان

از آنجایی که تمامی ماژولهای منتشر شده برای کامپوننت k2 از مسیر پیشفرض خود k2 جهت نمایش تصاویر استفاده میکنند برای استفاده و هماهنگی ماژولها با این کامپوننت برای دوستانی که کامپوننت را خریداری میکنند یک ماژول (ماژولی که در سایت خود استفاده میکنید) به شکل رایگان تغییر مسیر داده میشود. برای ماژولهای بعدی به ازای هر ماژول 10 هزار تومان هزینه دریافت خواهد شد. برای ماژولهای تعداد 5 به بالا هزینه نصف خواهد شد.

اشتراک در تلگرام
تغییر مسیر آپلود تصاویر کامپوننت k2 - 5.0 out of 5 based on 6 votes

آخرین‌ها از saber